txtMenuT.jpgankieta
ankieta

Jakie zajęcia pozalekcyjne powinny funkcjonować w naszej szkole?

Pokaż wyniki
ankieta

Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna


 

W dniu 25 maja 2016 r. odbyła się kolejna edycja "T@lentów Informatycznych" dla uczniów klas gimnazjalnych z regionu Aglomeracji Wałbrzyskiej.


Uczniowie w pierwszym etapie rozwiązywali test wyboru z zagadnień szeroko rozumianej informatyki. Dziesięciu uczniów z najlepszymi wynikami przeszło do finału, gdzie mogli się wykazać swoimi umiejętnościami praktycznymi - przed komputerem. Zadania z części praktycznej obejmowały zagadnienia z zaawansowanej obsługi pakietu biurowego (edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego, prezentacji multimedialnej). W konkursie wzięło udział troje uczniów SGEE w Kamiennej Górze - Czugała Filip, Wojtek Borowski, Michał Urbański oraz troje uczniów SGEE w Wałbrzychu - Patryk Ostafin, Radosław Kierzek i Jakub Piotrowski.


Wyniki:

    • I miejsce - Patryk Ostafin, Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej - opiekun Wojciech Andrzejewski
    • II miejsce - Amadeusz Czechowski, Zespół Szkół Fundacji Szkoła Gminno Menadżersko Księgowa w Wałbrzychu - opiekun Krystian Machowczyk
    • III miejsce - Czugała Filip, Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze - opiekun Wojciech Andrzejewski
    • ponadto w finale, wśród 10 najlepszych, znaleźli się jeszcze dwaj nasi uczniowie Radosław Kierzek oraz Jakub Piotrowski z SGEE w Wałbrzychu - opiekun Wojciech Andrzejewski


Uczniowie - finaliści oraz laureaci konkursu otrzymali od fundatorów roczne prenumeraty na czasopismo komputerowe "Komputer Świat" oraz nagrody rzeczowe wręczone przez Pana Marka Hryciuka Prezesa Zarządu ZETO-ŚWIDNICA oraz Dyrektora Zespołu Szkół Politechnicznych "Energetyk" Pana Ryszarda Janasa. 


T@lenty Informatyczne 2016
czytaj więcej

W naszym gimnazjum popołudnia też mogą dawać wiele radości i podnosić adrenalinę. Tak było właśnie 20 maja w parku linowym w Jedlinie Zdroju.


Park linowy - Jedlina Zdrój
czytaj więcej
  • KOŁA ZAINTERESOWAŃ - rok szkolny 2013/2014

 

KOŁO GITAROWE

sala B37

 

KOŁO PLASTYCZNE

sala B22

 

KOŁO LITERACKIE

sala A19

 

KOŁO INFORMATYCZNE

sala A32

 

KOŁO HISTORYCZNE

sala A29

 

SKS

SALA GIMNASTYCZNA

 

 

Zapraszamy!!!

Drodzy uczniowie istnieje możliwość

zorganizowania innych kół zainteresowań


Dnia 21.03.2016 r. uczniowie klasy 2a i 3b naszej szkoły pod opieką wychowawcy Pani Barbary Bednarz-Łobodzińskiej i pedagoga szkolnego Danuty Cierpikowskiej wzięli udział imprezie charytatywno-sportowej- III Wrocławskim  Biegu Sponsorowanym.


Idea biegu sponsorowanego jest piękna i prosta.  Pozyskane od sponsora pieniądze, w wysokości 100 zł, a nade wszystko swój czas i wysiłek uczniowie dedykowali  podopiecznym Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Pieniądze przesłane na konto fundacji, zostaną w całości przeznaczone na opłacenie rehabilitacji dzieci, które same nie mogą biegać…


Uczniowie,  na ten szczytny cel, nie szczędzili sił i godnie reprezentowali wszystkich uczniów naszej szkoły. Pokonali wiele okrążeń wokół Pergoli przy Hali Stulecia. W sumie, pobili kolejne, indywidualne rekordy życiowe, pokonali własne słabości z myślą o chorych rówieśnikach.


Za wysiłek, determinację i radość z niesienia pomocy chorym rówieśnikom  otrzymali od organizatorów biegu podziękowania, słowa uznania i gratulacje wraz z dyplomem. Sponsor również został uhonorowany dyplomem. 


Tego dnia wolontariusze odwiedzili także nowo wybudowaną Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu „PRZYLĄDEK NADZIEI”. Wzięli udział w spotkaniu  z lekarzami i wręczyli małym pacjentom szpitala własnoręcznie wykonany plakat-obraz, życząc szybkiego powrotu do zdrowia oraz nieustającej woli walki z chorobą. Wizyta w klinice  jeszcze bardziej utwierdziła uczniów w przekonaniu, że warto  ofiarować innym odrobinę siebie.


Popołudnie uczniowie spędzili na relaksie. Odwiedzili  Centrum Wiedzy o Wodzie „Hydropolis” we Wrocławiu, do którego dotarli w niecodzienny sposób, bo ponad nurtami Odry kolejką linową, zwaną żartobliwie przez studentów politechniki „Polinką”.

Dzień pełen wrażeń, dobrych emocji i wysiłku fizycznego na długo pozostanie w sercach

uczestników imprezy.

 

Danuta Cierpikowska

pedagog



III WROCŁAWSKI BIEG SPONSOROWANY
czytaj więcej
  • POZOSTAŁE ADRESY E-MAIL
L.P. NAZWISKO I IMIĘ ADRES E-MAIL
1 Machaj Urszula um@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
2 Urbańska Jolanta urbanska.jolanta@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
3 Bednarz Barbara

bednarz.barbara@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl

4
5 Dziubak Ewa dziubak.ewa@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
6 Fudali Joanna fudali.joanna@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
7 Gontko Daniel gontko.daniel@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
8 Groma Agata groma.agata@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
9 Homoncik Marek homoncik.marek@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
10
11 Krużewska Anna

kruzewska.anna@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl

12 Landzberg Iwona lanzberg.iwona@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
13 Michalska Barbara michalska.barbara@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
14 Nowak Agnieszka nowak.agnieszka@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
15 Piwowar Marta piwowar.marta@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
16 Prokopowicz Marzena prokopowicz.marzena@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
17 Radziszewski Janusz radziszewski.janusz@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
18 Skrabska Małgorzata skrabska.malgorzata@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
19
20
21 Swoboda Agata

swoboda.agata@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl

22 Tempes Ilona tempes.ilona@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
23

 

24

 

25 Welskop Małgorzata

welskop.malgorzata@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl

26

 

27 Wierzbicki Wojciech wierzbicki.wojciech@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
28
29 Cierpikowska Danuta cierpikowska.danuta@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
30 Łabuda Bożena labuda.bozena@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
31 Andrzejewski Wojciech andrzejewski.wojciech@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl