txtMenuT.jpgankieta
ankieta

Jakie zajęcia pozalekcyjne powinny funkcjonować w naszej szkole?

Pokaż wyniki
ankieta

Z życia szkoły

Jesteś tu: » Strona główna » Z życia szkoły

W naszym gimnazjum popołudnia też mogą dawać wiele radości i podnosić adrenalinę. Tak było właśnie 20 maja w parku linowym w Jedlinie Zdroju.


Park linowy - Jedlina Zdrój
czytaj więcej

Pierwszy Dzień Wiosny w tym roku był szczególny. Braliśmy udział we Wrocławiu w sponsorowanym biegu charytatywno-sportowym. Obdarowaliśmy maskotkami i wykonanym przez uczniów serduszkiem dzieci w "Przylądku Nadziei".Zgłębiliśmy wiedzę o hydrosferze w Hydropolis.Pierwszy Dzień Wiosny
czytaj więcej

"Całą noc padał śnieg..."
Przy dźwiękach pastorałek i wierszy o tematyce świątecznej uczniowie naszego gimnazjum zorganizowali spotkanie wigilijne dla rodziców. Panował odświętny nastrój. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewem piosenki "Jest taki dzień".Spotkanie wigilijne - 18.12.2015
czytaj więcej

„Złotym kobiercem wymoszczone góry ,

jesień  w doliny zeszła dziś nad ranem,

słońce czerwienią  zabarwiło chmury

 właśnie się dzisiaj z latem pożegnało.”Tak właśnie było w piątkowe popołudnie. Klasa druga żółtym szlakiem przemierzała Góry Kamienne. Trasa wiodła na „szczeliny wiatrowe” – zapomnianą atrakcję turystyczną okolic Wałbrzycha. Pogoda była wymarzona. Humory dopisały .Zadowoleni w raz zachodzącym słońcem wracaliśmy do domu.


Już planujemy następną eskapadę …Wycieczka szkolna
czytaj więcej

19 września nasze gimnazjum pod hasłem „Wyprawa-Poprawa” brało udział w akcji „Sprzątania świata”. A było co sprzątać. Przekonali się o tym uczniowie. Tylko kilka kroków od szkoły, a w workach przybywało śmieci.


Zobaczcie sami...Wyprawa-Poprawa
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |

Galerie