txtMenuT.jpgankieta
ankieta

Jakie zajęcia pozalekcyjne powinny funkcjonować w naszej szkole?

Pokaż wyniki
ankieta

Kontakt

Jesteś tu: » Strona główna » Kontakt

DYREKTOR SZKOŁY - mgr Urszula Machaj

WICEDYREKTOR SZKOŁY - mgr Barbara Bednarz-Łobodzińska

SEKRETARZ SZKOŁY - Jadwiga Wierzbicka

telefon kontaktowy: 74 842 35 65


  • ADRESY E-MAIL

Machaj Urszula - dyrektor

 

Urbańska Jolanta - wicedyrektor


  • POZOSTAŁE ADRESY E-MAIL
L.P. NAZWISKO I IMIĘ ADRES E-MAIL
1 Machaj Urszula um@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
2 Urbańska Jolanta urbanska.jolanta@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
3 Bednarz Barbara

bednarz.barbara@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl

4
5 Dziubak Ewa dziubak.ewa@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
6 Fudali Joanna fudali.joanna@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
7 Gontko Daniel gontko.daniel@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
8 Groma Agata groma.agata@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
9 Homoncik Marek homoncik.marek@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
10
11 Krużewska Anna

kruzewska.anna@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl

12 Landzberg Iwona lanzberg.iwona@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
13 Michalska Barbara michalska.barbara@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
14 Nowak Agnieszka nowak.agnieszka@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
15 Piwowar Marta piwowar.marta@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
16 Prokopowicz Marzena prokopowicz.marzena@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
17 Radziszewski Janusz radziszewski.janusz@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
18 Skrabska Małgorzata skrabska.malgorzata@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
19
20
21 Swoboda Agata

swoboda.agata@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl

22 Tempes Ilona tempes.ilona@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
23

 

24

 

25 Welskop Małgorzata

welskop.malgorzata@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl

26

 

27 Wierzbicki Wojciech wierzbicki.wojciech@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
28
29 Cierpikowska Danuta cierpikowska.danuta@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
30 Łabuda Bożena labuda.bozena@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl
31 Andrzejewski Wojciech andrzejewski.wojciech@sgeewalbrzych.szkolnastrona.pl