Jesteś tu: » Strona główna » O nas

Witaj na stronie Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu.

Od 1999 roku uczymy skutecznie i z sukcesami.

• Jesteśmy szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej - akt nadania uprawnień przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we Wrocławiu nr KO / PU-D140/18/99.
  • Jesteśmy częścią Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze, które powstalo 1.09.1999r. i może poszczycić się 600 absolwentami.
  • Realizujemy zajęcia spełniające podstawę programową gimnazjum, a także proponujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, rozwjajacych zainteresowania, umiejętności i wiedze uczniów.
  • Odnosimy sukcesy w najważniejszych konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych Dolnego Śląska, a także corocznie jesteśmy w gronie  laureatów Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Europa w szkole"'.
  • Wysokie wyniki osiągane corocznie przez naszych uczniów na egzaminie gimnazjalnym przynosza zadowolenie i satysfakcję uczniom, rodzicom i nauczycielom oraz stanowią przepustkę do wymarzonej szkoły ponadgimnazjalnej.
  • Dbałość o wszechstronny rozwój uczniów została doceniona poprzez włączenie naszego gimnazjum do Dolnośląskiego Stowarzyszenia na rzecz Uzdolnionych działającego przy Liceum Ogólnokształcącym nr 14 we Wrocławiu.